KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 9144114

nr 914 4114

Tavlor

3 st, Scenkläder, 17 x 10 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 september 2014
kl 20:21:33

26/9 00:25:47 1      100 kr
28/9 02:46:34 2      Vinnande bud